Variodor
TürkçeEnglish


  

Bizden Haberler

"2012 Yılı ISO 500 Sonuçları Açıklandı.."~ Girişimci ve daima yenilikçi yapısı ile faaliyet göstermiş olduğu her alanda, istikrarlı bir şekilde sürekli büyüyen ve Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre, her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiyenin İlk 500 Büyük Firması listesinde 2012 yılında 45. sıraya yükseldi. Yıldız Entegre, başarısının ve rakipleri arasında edinmiş olduğu yerin gururunu yaşamaktadır.

~ "Türkiye genelinde bayilikler verilecektir."

~ "Vario, 2012 trend kapılarını CNR Expo'daki İntermob Fuarı'nda tanıttı."

~ Ahmet Faruk Kasapoğlu Orman Ürünleri Şirketi Bursa Bölge Distribütörlüğüne getirildi!

Yıldız Entegre ürünlerinin Bursa bayiliğini yapan Ahmet Faruk Kasapoğlu Orman Ürünleri, bundan böyle Yıldız Entegre Bursa Bölge Distribütörü olarak hizmet verecektir. Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale illerini kapsayan bölge distribütörü olarak belirlenen firma yeni bayilikler oluşturulması hususunda tam yetkiyle çalışacaktır.

Ahmet Faruk Kasapoğlu Orman Ürünlerine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

~ Kaliteli hizmet anlayışı,Orman ürünleri alanında 100 yılı aşkın bir süredir faaliyette bulunan ve İstanbul Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen 2008 yılı İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 60ıncı sırada yer alan Yıldız Entegre,TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. ISO 9001 ile kaliteli hizmet anlayışını belgelendirdi.

Size en yakın satış noktasını bulun.

Şehir Seçiniz :