kapat
kapat
Varioclic
TürkçeEnglish


  

Bizden Haberler

2012 Yılı ISO 500 Sonuçları Açıklandı..Girişimci ve daima yenilikçi yapısı ile faaliyet göstermiş olduğu her alanda, istikrarlı bir şekilde sürekli büyüyen ve Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre, her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiyenin İlk 500 Büyük Firması listesinde 2012 yılında 45. sıraya yükseldi. Yıldız Entegre, başarısının ve rakipleri arasında edinmiş olduğu yerin gururunu yaşamaktadır.

Yıldız Entegre Türkiye'de bir yeniliğe daha imza atarak, 2013 yılında müşterilerini 12 mm-32. sınıf pahlı parke Vario Clic Premium Plus ile buluşturdu.

Yıldız Entegre Türkiye'de bir yeniliğe daha imza atarak, 2009 yılında müşterilerini boyalı parke Color Flooring ile buluşturdu.

Yıldız Entegre, yine bir ilke imza atarak, Varioclic laminat parkenin kilit sistemini Vario5G Kilit Sistemi ile geliştirmiştir. Tek hareketle, bastır ve kilitle, uygulama kolaylığı sağlayacak olan Vario5G Kilit Sistemi, 2009 yılı başında kullanıcılarıyla buluştu.

Kaliteli hizmet anlayışı,Orman ürünleri alanında 100 yılı aşkın bir süredir faaliyette bulunan ve İstanbul Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen 2008 yılı İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 60ıncı sırada yer alan Yıldız Entegre,TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. ISO 9001 ile kaliteli hizmet anlayışını belgelendirdi.

Yıldız Entegre,Nisan 2009'da Avrupa'nın önde gelen laminat parke üreticileri ile tedarikçilerini temsil eden EPLF®'ye (Association of European Producers of Laminate Flooring) üye olarak kalitesini bir kez daha tescilledi. Avrupa Laminat Parke Üreticileri Birliği üyesi kuruluşlar dünya pazarında yaklaşık %55, Avrupa pazarında ise yaklaşık %80 gibi büyük bir paya sahip.

16 milyon m2?lik üretim kapasiteli 3. Parke tesisi yatırımına başlandı.

Vario Clic

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir.

Girişimci ve yenilikçi yapısı, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleri ve faaliyet gösterdiği her alanda teknoloji - tasarım geliştirme yetkinliği ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline gelen Yıldız Entegre; 4.200 m³ /gün üretim kapasitesiyle ülkemizin ve dünyanın en uzun MDF preslerine sahiptir.